Vegipcie
Helper Survival
Data rejestracji: 14 Kwi 2019
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 17 Oct 2019, godzina 12:58
Status: Offline
Zmiany nicków: 1


Informacje o Vegipcie
14 Kwi 2019
8 godzin(y) temu
10 (0,05 postów dziennie | 0.09 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
22 Godzin, 7 Minut, 41 Sekund
0
Dodatkowe informacje o Vegipcie
Vegipcie
Mężczyzna
Kociamba

30 Wrz 2019, 10:23

Maximus99LBN

29 Wrz 2019, 16:35

Mala_Pandzia

05 Wrz 2019, 21:44

NeSha_

28 Sie 2019, 12:30

Krynio

16 Sie 2019, 14:28

Dane kontaktowe użytkownika Vegipcie
Vegipcie's Most Polubione Post
Post Subject Numbers of lubi
RE: Ciekawy banik 1
Thread Subject Forum Name
Ciekawy banik Prośby o odbanowanie/zdjęcie warna
Post Message
Dzień dobry, pozwolę sobie przedstawić  sytuację z mojej perspektywy.

O godzinie 08:58 z serwerem połączyło się po raz pierwszy konto o nicku sOpelkovva zwróciło to moją szczególną uwagę, ponieważ na tym samym ip było już zarejestrowane konto o nicku Hereisurend. Od razu przystąpiłem do sprawdzenia, czy konta te zostały zgłoszone jako posiadające ten sam adres ip. Po sprawdzeniu i uzyskaniu informacji, że wyżej wymienione konta nie zostały zgłoszone przystąpiłem do obserwacji. Obserwacja konta Hereisurend nie przyniosła mi żadnych przydatnych informacji, ponieważ konto te stało w kompletnym bezruchu. Po teleportacji do konta sOpelkovva odkryłem, jednak że gracz ten zbiera wszystkie itemki startowe z wyspy i nie byłoby w tym nic złego, gdyby potem ten sam gracz nie teleportował się do konta Hereisurend (nie mogę tutaj powiedzieć gracza, ponieważ nie było widać żadnych oznak osoby za komputerem) następnie po teleportacji gracz ten wyrzucił wszystkie zebrane wcześniej na nowej wyspie przedmioty tuż pod nogi konta Hereisurend. Chwilę potem gracz sOpelkovva był już znowu na swojej świeżo stworzonej wyspie gdzie z uporem maniaka skopywał on dirta z całej udostępnionej powierzchni. W tym momencie będąc już pewnym złamania regulaminu zapytałem się gracza sOpelkovva:

Cytat:sOpelkovva co robisz?
Gracz ten odpisał mi 
Cytat:kopie

Chwilę potem zbanowałem konto o nicku Hereisurend z powodem „Tworzenie multikont do powielania itemków z nowych wysp". Po wyświetleniu się tej informacji na czacie gracz sOpelkovva zareagował zdziwieniem, po czym stwierdził, że zapomniał zgłosić grę na jednym adresie ip. Następstwem tej wypowiedzi był ban również i na konto sOpelkovva powód bana był identyczny.

Opis swojej perspektywy zdarzenia chciałbym zakończyć popierając swoją decyzję zapisem w regulaminie głoszącym:

Cytat:§3.1.6
Zabrania się resetowania wyspy w celu zebrania z niej przedmiotów, nakłaniania innych do takich zachowań, a także czyszczenia wyspy przed rozpoczęciem rozgrywki z inną osobą.
Swoją decyzję o przyznaniu bana podtrzymuję, lecz jestem w stanie zdecydować się na skrócenie kary w przypadku przedstawienia dowodów popierających twoją wersję wydarzenia.