DrakonSilver
Ekipa SkyUP
Ekipa SkyUP
Data rejestracji: 24 Sty 2020
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 01 Oct 2020, godzina 11:12
Status: Offline
Zmiany nicków: 1


Informacje o DrakonSilver
24 Sty 2020
2 godzin(y) temu
51 (0,2 postów dziennie | 0.39 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
6 (0,02 wątków dziennie | 0.21 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
6 Dni, 11 Godzin, 25 Minut
4
Dodatkowe informacje o DrakonSilver
DrakonSilver
Łódź
Mężczyzna
Krynio

27 Wrz 2020, 18:02

moherBEAR

20 Wrz 2020, 19:29

fAqus

13 Wrz 2020, 16:02

Kravevo

07 Sie 2020, 14:40

Marcin975

18 Lip 2020, 15:55

Dane kontaktowe użytkownika DrakonSilver
DrakonSilver's Most Polubione Post
Post Subject Numbers of lubi
Pomysł na rozkręcenie serwera Survival 2
Thread Subject Forum Name
Pomysł na rozkręcenie serwera Survival Pomysły
Post Message
Witam Forumowiczów.
Witam Szanowną Administrację.

Pomysł 1 - PROJEKT MIASTO
Dziś wieczorem, podczas swobodnego grania na naszym wspaniałym serwerze SURVIVAL, padł pomysł ze strony użytkownika REDZIK, by stworzyć wspólnie całym serwerem piękne miasto.

Hola hola, pewnie się zastanawiacie jak całym serwerem i jak miasto. Śpieszę z wyjaśnieniami. Aktualny zamysł wygląda następująco. Zgadujemy się tutaj na forum, jako osoby chętne do współpracy(oczywiście można do nas dołączać w trakcie). Następnie wybieramy idealny dla nas teren, gdzie będziemy chcieli zacząć budowę. Z racji, że to miasto od serwera dla serwera to nie zakładamy tam działki, tylko gramy na dziczy. Każdy daje coś od siebie, jakieś surowce lub plany budynków, ważne by dał i coś do tego włożył. Jeśli chodzi o miasto to mamy ambitny plan wybudowania wioski z domkami, gdzie każdy z Nas będzie mieszkał i się czymś zajmował, jak np. łowienie i sprzedawanie ryb. Prawda, że super? Uśmiech Chcemy tchnąć trochę życia w ten serwer, dlatego inicjujemy taki projekt. Wszystkie materiały załatwimy sobie sami, bo przecież gracze powinni sobie pomagać. Jak skończymy miasto, to chcielibyśmy by powstał na nim Cuboid(Działkę nie na nasz koszt bez limitu osób), by nikt nie zniszczył naszego dzieła, a zarazem stało się po nas pamiątką. Wiemy, że jest możliwość stworzenia działki, ale liczymy na dużą frekwencję, a działki mają pewne ograniczenia ilości członków. Wystarczy tylko sobie wyobrazić, jak to może cudnie wyglądać. Gracze mieszkający obok siebie i każdy czymś się zajmuje. Wewnętrzna ekonomia i współpraca oraz dobra zabawa. Chyba o to chodzi właśnie w naszym Survivalu.Pomysł 2 - Współzawodnictwo

Ostatnio zauważyliśmy, że ludzie przychodzą tu, grają i odchodzą, bo po prostu nie mają co robić. Nie ma ich tu co przyciągnąć i utrzymać. Wychodzimy z inicjatywą, by dodać(nie koniecznie w tej edycji) element rywalizacji podobny do gildii. Będą to minimiasteczka, w których będą mieszkać gracze. Będą przydzielani do miasteczek losowo po przejściu samouczka. W tych miasteczkach będzie można kupować i sprzedawać surowce za wewnętrzną walutę serwera, a tę kasę zamieniać na punkty prestiżu miast lub dokupywanie terenu pod miasto. Cały czas będzie dostępna tabela z ilością punktów miast, a na eventach będzie można zdobyć dodatkowe punkty. Cotygodniowe zestawienia ilości punktów, czy przyznawane co miesięczne nagrody dla mieszkańców miast kopnęły by w tyłek każdego i zachęciły do częstszego grania z nami i nie opuszczania serwera. Taka rywalizacja była by na pewno ciekawym elementem, dotąd niespotykanym na serwerach survival. Jest też możliwość prowadzenia wojen między miastami, robienia wyborów na władcę, czy wygnania mieszkańca z miasta. Taki RolePlay z pewnością byłby oryginalny, ale też wciągający. Z czasem można by dodać npc z questami na spawnie lub cotygodniowe wyzwania. Aktualny system rywalizacji między graczami nie jest zły, ale potrzebne jest coś co przyciągnie graczy na dłużej.
Z poważaniem,
gracze serwera Survival SkyUp.pl