Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skyup News
#1
Mam nadzieje że ten pomysł się przyjmie. Chodzi o wymyślanie losowych wiadomości jak do gazety np "Creepery niszczą wyspy. Czy to przeżyjemy?" Lub. "Ceny gąbek drastycznie rośną." Zapraszam do zabawy Uśmiech
Lubie pomagać innym więc jeśli ci pomogłem zostaw repke Uśmiech
Odpowiedz
#2
Dramat sprzedawców czaszek!

Na jaw wyszły szokujące dane. Drop z czarnych szkieletów został zmniejszony do 0%. Policja poszukuje winnego. Podejrzanymi są niejaki Rekseto i znany policji Krynio W.
Czy policja ich zatrzyma? Czy błąd zostanie naprawiony? Dowiecie się w przyszłym wydaniu.
Odpowiedz
#3
Uwaga niejaki HappyNewbie planuje zbudować cmentarz! Co tam będzie? Kto tam będzie? Dowiecie się po ukończeniu! Oraz jest planowane zbudowanie kościoła przez Miloszrezimistrz! Ukończenie projektu jest zakładane na jutro.
Lubie pomagać innym więc jeśli ci pomogłem zostaw repke Uśmiech
Odpowiedz
#4
Szok, strach i niedowierzanie!
Te emocje towarzyszą teraz wszystkim. 5 lutego 2016 o godzinie 20:14 doszło do wycieku informacji z Federalnej Komisji Śledczej (FKŚ).  Burza dotycząca dziury w budżecie wybuchła, a koło nienawiści, przemocy i strachu wciąż się napędza. Nikt nie wie z czego wynikają braki, ani jakie będą tego następstwa. Pogłoski głoszą, że dziura ma zostać zapełniona pieniędzmi parafialnymi. Informacje te jednak wciąż pozostają niepotwierdzone, papież wyprosił dziennikarzy ze swojej rezydencji.

Od dawna mówi się o problemach Głównego Banku Serwerowego, który nie radzi sobie z ogromną inflacją. Główny kanclerz SkyUP uspakaja, że "Nie odbije się to na obywatelach"  jednakże dziurę trzeba zapchać a nic nie wskazuje na to, by było to tak proste jak mówi rząd.

Gazeta Prawilna podjudza subkulturę zwolenników dresu do ataku na Biały Dom w celu "Wyciągnięcia hajsu od tych złodziei", na co natychmiastowo zareagowała Gwardia Narodowa zamykając granice państwa i wprowadzając stan wojenny do odwołania.

Co z tego wyniknie? Czy wszyscy przeżyją? O tym już w kolejnym wydaniu. Masz świeże ploteczki? Pisz na kontakt@SkyUP.pl
Odpowiedz
#5
Mrok!
Dzisiaj po godzinie 20 doszło do starcia Duszy(kolor tego słowa nie bez znaczenia) z niewinnymi graczami. Ciała graczy nie zostały odnalezione. 
Krążą plotki o potajemnym tworzeniu Białego Zakonu, który będzie starał się schwytać winowajcę.  Co na to władza? Co jeśli Dusza jest przez nich ukrywana?
Radzimy zaopatrzyć się w białe zbroje, być może tylko one dadzą radę nas ochronić.

Spadek populacji!
Po pojawieniu się Akatsuki_Zetsu-jednego z najbardziej znanych plantatorów golemów, populacja na świecie gwałtownie spadła. Czyżby w jego słynnych hutach ogień skrywał jakaś tajemnicę? Od dawna wiadomo, że za młodu wyruszył do Netheru i tam spędza większość czasu. Podobno Kryniokatura zajmuje się tą sprawą.
Odpowiedz
#6
Nowy Kościół!
Właśnie dziś 2016-02-06 o godzinie 15:54 został skończony kościół Miloszrezimistrz. Nazwany został "Kościół Świętych Cegieł Stonowych", ale potrzebne jest jeszcze zatwierdzenie go przez papieża. Czy papież zatwierdzi kościół? Dowiecie się w najbliższym czasie.
Lubie pomagać innym więc jeśli ci pomogłem zostaw repke Uśmiech
Odpowiedz
#7
Lobby Skyup


Chodzą słuchy że Krynio i Rekseto planują zbudować lobby serverów skyup. Czy to znaczy że nie będzie można się połączyć przez ip bezpośrednie do servera np. skyup.pl to jakie ip będzie używane? Czy zostanie zrobione nowe ip do lobby serverów skyupa. Jedynie Administracja może odpowiedzieć na to pytanie.
Lubie pomagać innym więc jeśli ci pomogłem zostaw repke Uśmiech
Odpowiedz
#8
Najazd umarłych wojowników!

Uwaga uwaga! Nijaki TheGameSoldier postanowił zbudować dodatkową platformę na swojej wyspie nie oświetlając jej! Już chodzą pogłoski, że wojownicy tacy jak Zombie czy też Szkielet byli widzeni na owej platformie.
Co postanowi TheGameSoldier? Jest po jasnej, czy ciemnej stronie mocy? Z premedytacją dopuści do zalania świata SkyUP falą umarłych wojowników czy też inwestując w pochodnie zapewni nam bezpieczeństwo?

Na te pytania odpowiemy w następnym artykule.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
#9
Uwaga Dragonext dopuścił się niedopuszczalnego czynu a mianowicie został zbnaowany na wyspie lisiczki
Odpowiedz
#10
,, Opuszczone Forum "

Podczas gdy serwer miał dużą populacje na forum nie było nic nowego ... Gracze nie pisali żadnych pomysłów , jedynie prośby o unbana. Opuszczony HydePark.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS3kYnDNLfGt6iJLiaRm7y...sAiOMvAXPQ]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości