Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagroda za top 3.
#1
Witam , ostatnio wpadlem na pomysl dodanie rangi top 1 / 2 /3 . Takowa ranga polagalaby na tym , ze na koniec edycji czlonkowie wyspy np z top 1 dostawaliby specjalna range  ( np top 1). Ranga taka dawalaby np: Wyroznienie na czacie , pisanie unikatowyn kolorem. Chodzi glownie o ot , zeby osoby poswiecajace na serwer czas dostawalby jakies wynagrodzenie w postaci takiej rangi. Mysle ze bylby to ciekawy pomysl , ktory zmotywowal by do intesywniejsej gry i do zacietej walki az do samego konca edycji.
Pozdrawiam Dawidsson_PL
#2
Jeżeli byłoby to rozdzielenie na top punktacji i wyglądu to spoko. Nie każdy idzie w pkt i może poczuć się krzywdząco.
[Obrazek: wIhAjPI.jpg]
#3
Jak niby może się czuć pokrzywdzony? Przecież jak i tak idzie to design to może być w topce. Moim zdaniem pomysł dobry, lecz nie wiem czy Kłynio zaakceptuje to, gdyż już nie raz przewinął się taki pomysł w tym dziale. Uśmiech
#4
Umknął mi ten temat wczesniej. Tak jak napisał Shate taki pomysł przewinął się już przez forum i jak narazie zdania nie zmieniliśmy. Jedni idą w pieniadze, drudzy w punkty, a inni w coś całkiem odmiennego. Nie mniej jednak nie uważamy, żeby afczenie i wykładanie bloków na wyspie pod poziom było jakimś ogromnym wyczynem. Rangi i nagrody przewidziane są za konkursy opierające się o wygląd wyspy (oraz oczywiscie różne okazjonalne). Osoby posiadające największą ilość punktów / spawnerów / czegokolwiek mogą ubiegać się o wpisanie do księgi rekordów skyblocka prowadzonej od IX edycji i zapoczątkowanej przez gracza Damigta.

Pomysł został odrzucony.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości