Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVP na serwerze skyblock :D
Pomysł 
Zainspirowany walką na wyspie u Pandzi, stwierdziłem (wraz z właścicielką ów wyspy), iż należałoby dodać solidnego warpa, gdzie gracze mogliby tracić swoje cenne ekwipunki lub zyskać nowe. Idąc dalej, chodzi mi o zwykłą arenę, może umieszczoną w świecie wygenerowanym - stworzoną własnymi łapkami też bym nie pogardził. Ze wszystkim chętnie bym pomógł. Mogę nawet poustawiać flagi. Myślę, że wielu graczy zainteresowałoby się tym pomysłem i wspólnie ruszyło do boju. 
  • eq_ drop
  • teleportacja_ 5sek bez bicia
  • fly_ off

Strefa bez pvp z której można zeskoczyć ale już nie wrócić inną metodą niż teleportacja po 5 sek. :Uśmiech
Mam nadzieję, że zainteresowałem pomysłem.
Arena PVP była już kiedyś wprowadzona, a także trwała przez pare edycji. Niestety nikt z niej nie korzystał i przy budowie kolejnych spawnów nie została uwzględniona.
myślę że gdyby udało się rozwiązać problem kampiących kosów a op itemami to wiele osób korzystałoby z tego i miały trochę funu z walki na SB ;P
Wymienione problemy nie miały miejsca, po prostu osoby grające nie miały potrzeby walk PVP, a dla małej ilości osób utrzymywanie systemu pvp nie miało sensu, tym bardziej, że mimo wszystko wiele z tych osób wolało zabawić się na własnych zasadach na wyspach.
Pomysł został odrzucony.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości