Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o ub
1. Nick: Skifleg12
2. Administrator banujący: Krynio
3. Czas trwania bana:  Perm
4. Godzina bana: 17:46:32
5. Powód bana: TinyTask
6. Wyjaśnienie sprawy: Chciałbym powiedzieć iż nie zgadzam się z banem tylko z jednego odłaczyłem myszke aby automatycznie kopała oraz chodziłem a i d na zmianę w tej samej sekundzie w ktorej zobaczyłem że zostałem zbanowany wszedłem na tsa i chciałem to wyjaśnić więc piszę w tej sprawie tu sądzę że znam regulamin i nigdy go nie złamałem pomagam graczom gdy tylko jest to możliwe i w swoim życiu nie dostałem warna ostrzezenia ani nic bo gra mi się zbyt dobrze Smutny
Musi być bardzo niewygodnie odpinać myszkę na 15 sekund, po czym wpinać ją z powrotem, by raz kliknąć w powietrze i następnie wyłączać z powrotem. Dodatkowo zazdroszczę wyczucia ruchowego, że idealnie co 15 sekund przystawałeś na chwilę, by kliknąć i ruszyć nadal w swoją trasę.

Niestety trasę nagrałeś niepoprawnie, gdyż co cykl przesuwałeś się o parę kratek.

To dziwne - że skoro będąc tak aktywnym, że po chwili przyszedłeś na TeamSpeaka - nie zauważyłeś dwukrotnej zmiany otoczenia.

Kochany Kryniu po tym nagraniu mogłbym wmowić ci iż jest to twój błąd gdyż nie nagrałes tabeli graczy i nie pokazales jaki miałem ping a mogł to być przecież powód ścinek mojego internetu.Ale ja nie o tym jestem osobą pokorną i jakiś swój honor mam jestem uczniem klasy III żywienia w mławie wiem że to zbędne informacje ale już tłumaczę. Chodzi mi tylko o to że moim przedmiotem zawodowym i rozszerzeniem jest programistyka oraz informatyka więc uwierz mi że naprawdę nie był bym na tyle głupi może tak wyglądam ale odziwo tak nie jest używałbym trochę lepszego programu do repeat swoich funkcji iż coś co było by tak widoczne nie zastanawiało cię to że jednak po kilku konwersacjach ze mną chyba że ich nie pamiętasz na 10latka nie wyglądałem więc umiałbym się zabezpieczyć.Dwukrotna zmiana otoczenia prawda nie zauważyłem bo byłem wchłonięty w czas honoru a uwierz mi że jeżeli zauważasz kątem oka wciąż jasne tło to stwierdzasz że jest wszystko okej.Dopiero zauważyłem zmianę otoczenia podczas tego gdy obraz stał się czarny wtedy nie zgadzały sie światła więc było to zauważalne.Kryniu uwierz mi naprawdę tylko z jednego powodu sądzisz że to byłby mój sposób życia żeby lecieć na bocie ? wydałem na serwer 300 zł praktycznie w ciagu miesiąca gdyż chciałem po prostu wesprzeć jestem jednym z no mogłbym powiedzieć ,,rich'' osób serwera majac tą swoją wysepkę której doglądałem juz ponad miesiac codziennie oraz około 40 spawnerów ale akurat to najmniej ważne. Dążę tylko do tego że sądzisz że chciałbym to wszystko zaprzepaścić jakimiś bezsensownym programem bo uwierz mi naprawdę że za bardzo mi się tu podobało i jednak jakiś honor mam i nie przyznam się do czegoś czego nie zrobiłem.Proszę o rozpatrzenie sprawy pozdrawiam.
Ping nie ma tutaj nic do rzeczy. Powtarzałeś idealnie cały czas tą samą sekwencję ruchów, w tym samym ułożeniu, czasie, zasięgu ruchu. Wielokrotnie - nagranie, które przedstawiłem jest tylko częścią obserwacji (zresztą na początku widać, jak kolejny raz przenoszę Cię z brzegu spawnu w okolice środka). Nie jest to możliwe przy normalnej grze. Nie ma też znaczenia, czy to był dokładnie program TinyTask, czy inne makro, czy nawet program napisany przez Ciebie. Wszystkie tego typu funkcje są zakazane przez regulamin i karane w ten sam sposób. Już samo stwierdzenie w temacie, że odłączyłeś myszkę (do czego w ogóle się nie odniosłeś), gdzie na filmie dokładnie widać, jak klikasz pojedyńczo (przy ciągle wciśniętym przycisku akcja wykonałaby się dopiero, gdy miałbyś przed sobą blok), jest jawnym kłamstwem.
No cóż przepraszam ale nie dam sobie wnieść czegoś czego nie zrobiłem uważasz to za kłamstwo? Okej rozumiem ale ja się do tego nie przyznaje. Jeżeli sądzisz swoją słuszność dobrze ale nie dam sobie czegoś wmówić. nie odniosłes się również do połowy mojej wypowiedzi ale dobrze mogę jedynie przeprosic chociaż nadal nie potwierdzę swojej winy.
PS. Mam nadzieję do zobaczenie pozdrawiam cieplutko❤️
Nie widzę potrzeby, by odnieść się do części wypowiedzi, która dotyczy Twojego wykształcenia, pobudek, czy zamożności. Nie jest to związane ze sprawą.

Podumowując,
wyraźnie napisałeś, że myszka była odpięta, gdzie na załączonym filmie dokładnie widać jak klikasz pojedyńczo (na co ping nie ma żadnego wpływu);
zaobserwowane ruchy miały tą samą częstotliwość, ułożenie, czas, a także wszelkie inne aspekty wchodzące w skład jednego cyklu - co jest niemożliwe do powtórzenia wielokrotnie bez użycia programów zewnętrznych;
programy typu macro są zabronione przez regulamin serwera i karane banem.

Rozumiem, że nie przyznajesz się do złamania regulaminu. Odmawiasz także odparcia postawionych zarzutów (tj. chociażby niejasności z klikaniem myszką). Nie mniej jednak uważam, że zawarte dowody są jednoznacze i wskazują na używanie programów typu macro przy kopaniu.

Odrzucam prośbe o unbana.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości