Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYNIKI - Konkurs na najładniejszą wyspę XI edycji!
[Obrazek: wyniki.jpg]
——————————————————————————————————————————
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
——————————————————————————————————————————

Pierwsze miejsce wyłonione w głosowaniu TUTAJ:

► I miejsce - Cpt_Magnusus
Nagroda:
» Oficjalny Breloczek
» 25 tokenów
» Własny kolorowy podpis na XII edycji
» Specjalne miejsce na naszym instagramie!

► II miejsce - MatthewxMod
Nagroda:
» 17 tokenów
» Własny kolorowy podpis na XII edycji

► III miejsce - xKubavaders i Diabolina
Nagroda:
» 10 tokenów

Gratulujemy!

Nagrody pocieszenia (2 tokeny) otrzymują:
zonzolka,
Skifleg12,
KapitanRogalik,
GoldenRose,
Mala_Pandzia,
dorqa_,
Logelas,
Qubiick,
kornus,
MaTs94

Z powodu braku jakichkolwiek walorów estetycznych następujące wyspy nie dostają nagrody pocieszenia :
Bartixonix,
l3ito,
DaciaLoganSWAG

Odbierz swoją nagrodę!

Wszystkie nagrody konkursowe zostaną przesłane do liderów w mailach (używając e-maili podanych przez Was na forum)!
Liderów, którzy mają podany błędny adres mailowy lub byli zgłaszani przez inne osoby prosimy o kontakt na kontakt@skyup.pl!
Odpowiedz
Super 
Gratulacje wszystkim! Jednak brakuje mi troszkę takiego filmu z ocenianiem wysp tak jak na poprzednim konkursie
Odpowiedz
(16.05.2019, 17:31)dorka napisał(a): Gratulacje wszystkim! Jednak brakuje mi troszkę takiego filmu z ocenianiem wysp tak jak na poprzednim konkursie

+1
,, Tak, tak westchnął Jaskier. - Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.''

Odpowiedz
Niestety ze względu na dużą ilość obowiązków związanych z nową edycją nie byliśmy w stanie nagrać filmu Niezadowolony 1.14 mimo, że nie jest tak bogate w nowości od strony gracza to zmieniło sporo systemów technicznych, co wymaga wiele pracy w aktualizacji.
Odpowiedz
Głosowanie na pierwsze miejsce zostało zakończone.

Gratuluję zwycięzcy i jednocześnie proszę o kontakt lidera wyspy na kontakt@skyup.pl, jako że nie jest zarejestrowany na forum.
Odpowiedz
Krynio napisz mi na ten email co tu mam jak chcesz ze względu na to ze cpt to mój brat xd dlatego podalem nick w grze cpt a nazwe jocku żeby było po prostu wspólne to konto xd
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości