Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ub
1. Nick: IBgbI
2. Administrator banujący: Serwer 
3. Czas trwania bana: Nie wiem
4. Godzina bana: 23:45:29 07.06.2019
5. Powód bana: Brak poszanowania netykiety 
6. Wyjaśnienie sprawy: Z chłopakami się mocno zagalopaliśmy z wykorzystaniem tego, że jak ma się mute to można pisać bez ograniczeń na /wchat i obstawiam, że bany poszły przez to, że jeden, który zresztą nie chce już grać na serwerze i miał oddać itemy i spadać poszedł za mocno z tym słownictwem na co jeszcze przed banem zwróciłem uwagę. Przyznaję, że sam użyłem wielokrotnie słowa na k. Jednak na edycji rok temu nie miałem żadnego ostrzeżenia od administracji, na tej jedynie za próbę spamu od serwera bo próbowałem powtórzyć wiadomość czyli pierwszy raz zrobiłem coś takiego jak wczoraj. Wtedy mi odbiło totalnie za co bardzo bardzo przepraszam gwarantuje, że taka sytuacja jeśli bym dostał unbana by się nie powtórzyła. Było to bardzo głupie zachowanie i bardzo tego żałuję. Bardzo mi zależy mi na graniu na serwerze i liczę że wniosek zostanie mimo wszystko pozytywnie rozpatrzony.
Twój ban został zawieszony. Kolejny zakończy się dużo gorzej.

Jednocześnie przypominam, że ze względu na dużą dopuszczalną ilość osób na wyspie (niekoniecznie sobie znanych) i brak możliwości opuszczenia chatu wyspowego jest on w świetle regulaminu serwera chatem publicznym i należy na nim zachować kulturę dyskusji.(reg.)

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości