Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aukcje i "snajpienie"
#1
Cześć, chciałbym podsunąć wam pomysł aby nie było tzw. "Snajpienia" na aukcjach.
Snajpienie to jest takie coś, gdy jest odliczanie do końca aukcji a nagle osoba, 1 sek przed końcem aukcji podbija  i nagle wygrywa bo już od że jest koniec aby  : 
1. Nie było spamu na chacie
2. Nie blokować innych aukcji
Na pewno spora część graczy z takim czymś się spotkała i to nie jest fajne uczucie.
Aby na to zaradzić można było by takie coś zrobić, Gdy jest aukcja od jakiegoś czasu zwiększa się minimalne przebicie aby :
1. Aukcja się szybciej skończyła.
A gdyby był ten mechanizm to można było by zastosować brak końca czasu który pomaga w snajpieniu aukcji.


Jeżeli masz jakiś pomysł, aby zaradzić snajpieniu na aukcjach w inny sposób pisz w komentarzach!
Odpowiedz
#2
AntiSnipe łapie tylko kilka snajpów, ponieważ w przeciwnym wypadku aukcje trwałyby w nieskończoność. Nie sądzę, żeby usunięcie info o konkretnych sekundach dało jakieś skutki, bo ważne jest żeby informować o chociaż przybliżonym czasie końca aukcji, przynajmniej co pięć sekund - a to wcale nie takie trudne oszacować czas do ostatniej sekundy.

Innym rozwiązaniem jest blokada podstawowych przedmiotów, które pojawiają się na aukcjach i zajmują miejsce lub po prostu znaczne zwiększenie minimalnej ceny wystawienia przedmiotu - tak, żeby na aukcjach pojawiały się tylko przedmioty wartościowe, o które faktycznie warto się bić. Wtedy możnaby usunąć limit AntiSnipów - bo ze względu na zmniejszenie ilości aukcji te mogłyby trwać dłużej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości