Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieznana Mapa
Witam Ponownie. Dzisiaj chciałbym przedstawić ,,Nieznaną Mapę". Polega ona na tym, że pokazuje kompletną pustkę, nic na niej nie ma (Dosłownie). Powiększa ramkę. Er... Sam nie wiem czy to bug. Jeżeli faktycznie nim jest, to można potraktować to jako zgłoszenie? 
Informacje o mapie: Tworzyłem ją na jednoosobowym trybie. Skopiowałem ją poprzez ,,Toolbar", po czym zamieniła się w pustkę Język . Mapę, którą robiłem przedstawiała... Mapę SkyUP (nie logo), zwykłą mapę SkyUP z granicami, bitwami, stolicami itp. WSZYSTKO ZOSTAŁO WYKONANE RĘCZNIE! Miałem jeszcze w planach zrobienie wielkiego logo SkyUP na kilkanaście map (z World Editem), ale po tym co się stało... Odpuściłem. I tak cała praca poszłaby na marne. W tym momencie mapa SkyUP jest tylko powiększaczem ramek Język
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS3kYnDNLfGt6iJLiaRm7y...sAiOMvAXPQ]
Odpowiedz
Nie jest to bug, każda mapa zapisuje się jako oddzielny plik w folderze serwera. Przedmiot w ręce odwołuje się jedynie do tego pliku. Przenosząc przedmiot z singla (gdzie mapa zapisana jest u Ciebie na komputerze) na serwer (gdzie nie ma tego pliku u nas) jedyne co przeniosłeś to przedmiot bez zawartości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości