Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o UB
1. Nick:dequzer
2. Administrator banujący:mala_pandzia
3. Czas trwania bana:perm
4. Godzina bana:22:19
5. Powód bana:Obraza gracza 
6. Wyjaśnienie sprawyUśmiechziś o godznie 22:00 nie wiem do końca która minuta. Zdenerwował mnie gracz Konrus gdyż  pouczał graczy co majo robic na czacie np. Enfyniti: xyz.  Gdyż Kornus odpowiedzał Kornus: NIe spam enfyniti.   I ja napisałem Kornus nie pouczaj graczy a on nie mów mi co mam robić więc sprawa się zakończyła moim wkurwi**. I chciał bym przeprosić poszkodowanych na serwerze którzy aktualnie czytali czat. więc no i nie mam czemu Dostałem bana na czas nie kończący się za 1 lub 2 złe słowa czy to jakaś faworyzacja dla niego jest. Proszę o UB Uśmiech
Perm za obraze gracza????
Też się dziwie :p
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS3kYnDNLfGt6iJLiaRm7y...sAiOMvAXPQ]
Przepraszam za tak długi czas oczekiwania za odpowiedzią. To ja kazałem Pandzi Cię ukarać w taki, a nie inny sposób. W momencie gdy administracja wyszła z serwera, enfinity zaczął łamać regulamin, po czym kornus "upomniał" go żeby tego nie robił, wywarło to w Tobie taką złość że wysłałeś 3 wiadomości, które obraziły nie tylko samego Kornusa ale także jego rodzine. Na serwerze nigdy nie zezwolimy na akty agresji i zachowania toksyczne, z tego względu odrzucam twoja prośbę.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.

Temat został zamkniety.

Wiadomosc wygenerowana automatycznie.
[Obrazek: fREf89b.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości