Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niekompetencja helpera - ban za zgłoszone IP do listy multikont :)
Witam,

Mój nick to Majkie, dostałem bana za multikonto i za rzekome "kopanie dirta na korzyść własną" od maxer252
Pomijając fakt że byłem wpisany do "księgi" osób grających wspólnie na wspólnym IP (zostałem wpisany przez Helpera Null'a)

Dodatkowo, bana dostała moja partnerka z którą grałem na serverze za "wykorzystywanie osoby które mają multikonto"... no co jak co ale skoro bylismy wpisani to coś tu jest nie halo.

Powód założenia konta: Chciałem zacząć gre ze znajomymi od nowa + kupiłem minecraft premium na nowym nicknamie, więc chcieliśmy zacząć gre na czysto, ale pan Maxer nawet nie raczył się zapytać o co chodzi tak jak Null i wlepić nam po prostu shadowbany z bomby, nie wiem... szkoda po prostu i tyle bo mieliśmy zamiar sobie pograć ze znajomymi od 0 Niezadowolony

To jak już to rozpatrzycie zależy od was, nie czuje się winny bo nawet nie miałem zamiaru rzucać tego dirta, a gdybym chciał to zrobić to już dawno bym założył te konta  (kiedy nie było helperów/adminów) 

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Napisz zgodnie ze wzorem
http://forum.skyup.pl/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Dobrze, proszę Język

1. Nick: Majkie + Kutoki
2. Administrator banujący: maxer252
3. Czas trwania bana: wydaje mi się że perm bo nie ma napisane : >
4. Godzina bana: Wydaje mi się że 14:07
5. Powód bana: multikonto i za rzekome "kopanie dirta na korzyść własną" + "wykorzystywanie osoby które mają multikonto"
6. Wyjaśnienie sprawy: Mój nick to Majkie, dostałem bana za multikonto i za rzekome "kopanie dirta na korzyść własną" od maxer252
Pomijając fakt że byłem wpisany do "księgi" osób grających wspólnie na wspólnym IP (zostałem wpisany przez Helpera Null'a)

Dodatkowo, bana dostała moja partnerka z którą grałem na serverze za "wykorzystywanie osoby które mają multikonto"... no co jak co ale skoro bylismy wpisani to coś tu jest nie halo.

Powód założenia konta: Chciałem zacząć gre ze znajomymi od nowa + kupiłem minecraft premium na nowym nicknamie, więc chcieliśmy zacząć gre na czysto, ale pan Maxer nawet nie raczył się zapytać o co chodzi tak jak Null i wlepić nam po prostu shadowbany z bomby, nie wiem... szkoda po prostu i tyle bo mieliśmy zamiar sobie pograć ze znajomymi od 0 Niezadowolony

To jak już to rozpatrzycie zależy od was, nie czuje się winny bo nawet nie miałem zamiaru rzucać tego dirta, a gdybym chciał to zrobić to już dawno bym założył te konta (kiedy nie było helperów/adminów)
Odpowiedz
Witam, przepraszam, że dopiero tak późno odpisuję, ale byłem w tym czasie niedyspozycyjny.

Przedstawię szczegółowo jak wszystko wyglądało z mojej perspektywy.
Gdy pojawiłeś się na serwerze na koncie _Majkie sprawdziłem Cię jak każdego nowego gracza. Wyświetliło mi informacje o tym, że na tym samym IP co ty są konta Majkie i Kutoki. Sprawdziłem was w centrali multikont i faktycznie byliście tam wpisani. Domyśliłem się, że prawdopodobnie chcesz zrobić migrację konto jednak, postanowiłem, że przez jakiś czas Cię poobserwuję by mieć pewność i dopiero wtedy do Ciebie napiszę. W momencie gdy skończyłeś samouczek u Teodora teleportowałeś się do Kutoki, która dała Ci żelazną łopatę i żelazny kilof. Po otrzymaniu przedmiotów, przeniosłeś się na spawn i stworzyłeś nową wyspę. Po przeniesieniu się na ową wyspę zacząłeś od razu skopywać z całego obszaru Dirt i zakopałeś źródła wody.

To wszystko co zaobserwowałem.

Często zdarza się, że gracze zakładają nowe wyspy by zdobyć darmowe surowce. Pozyskiwanie w ten sposób w szczególności Dirta jest surowo zabronione i karane banem. Widziałem już parę takich przypadków no i niestety, ale wypieranie się ze swojej winy tylko pogorszy całą sprawę. Twoje poprzednie konto jest na wyspie wraz z twoją partnerką, więc miałem prawo uważać iż specjalnie kopiesz tego Dirta, zwłaszcza że dostałeś dodatkowo od niej żelazny kilof zgaduje, że po to by wykopać diament który jest na każdej wyspie na starcie. Podejrzane było również to, że twoje poprzednie konto było (w momencie twojego logowania na nowym) online 8 minut wcześniej. Jeżeli chciałeś zacząć rozgrywkę ze znajomymi od nowa wystarczyło zresetować twoją aktualną wyspę. W nowo założone konto premium Ci wierzę, jednak w wytłumaczenie, że nie kopałeś tego Dirta by komuś go dać lub sprzedać nie wierze Ci. Skoro chciałeś zacząć od nowa to niby dlaczego zalepiałeś wodę, która w skyblocku jest potrzebna, to działanie było najbardziej przekonujące mnie do tezy iż pozyskujesz Dirta w nielegalny sposób.

Kutoki będzie miała skrócony czas bana z prema na 2 dni
Co do Ciebie Majkie, nie ma co już kłamać, przyłapałem Cię, więc jeżeli się przyznasz to twój ban również zostanie skrócony na konie premium, wcześniejsze zostanie nadal zbanowane gdyż zgaduję, że teraz będziesz korzystał z konta premium, a w przypadku migracji kont, nieużywane jest banowane. Jednak jeżeli nadal nie będziesz chciał się przyznać, wtedy ban zostaje. Wybierz mądrze.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Dobrze, niech tak będzie...

Myślałem, że skoro są 3 resety wyspy chciałem po prostu na tym koncie _Majkie wykopać każdego dirta z poprzednich wysp by ułatwić sobię start na nowej (ostatniej wyspię) wraz z przyjaciółmi, myślałem, że w ten sposób jest to "legalne" bo ani nie chciałem go sprzedawać, ani nic po prostu chciałem mieć go na własność. Do tego mogę się przyznać, dlatego też założyłem i zrobiłęm samouczek by zaprosić więcej osób na wyspę a nie tylko 3(?) z konta zwykłego gracza.

^To właśnie był ten zamiar i powód tego, bo zdawałem sobie sprawę że sprzedawanie dirta jest... no nie fajne i oszukuje głównie siebie bo móglbym mieć go na własność i pomóc w ten sposób sobie również, a do tego "wysysam" pieniądze od innych.

Do tego mogę się przyznać, myślę że to wystarczające.

Przepraszam i pozdrawiam ^^ (Zgadzam się na zbanowanie konta Majkie bo chciałem zrobić migrację)
Odpowiedz
Czas twojego bana zostanie skrócony do 3 dni mam nadzieje, że zaistniała sytuacja już więcej się już nie powtórzy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości