Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatkowy drop ze skrzyni Gold Skycase
Proponuję dodać do skrzyni Gold SkyCase możliwość wylosowania jabłka. Proponuję w ilości od 1 sztuki do 3 sztuk max.

Po graczach widać jak bardzo duże jest ich zapotrzebowanie na jabłka a jest ich mało na serwerze a są potrzebne do misji.

Link do ss z aukcji: https://tinypic.pl/zxec1e5q2q8j
1 użytkownik lubi posta Lee14: BYKUWA_EXE
Odpowiedz
XDDD na jabłko z dębowego drzewa jest 10% a z ciemnego dębowego 15%. Dodatkowo fortuna 3 daje prawie 1% wiecej (0.833%)Nie popadajmy w paranoje.

A może by tak dodać spawner do dropu ze stona?
1 użytkownik lubi posta Maximus99LBN: Mala_Pandzia
Odpowiedz
Udzieliłeś swoje zdanie na ten temat, ale po co te ostatnie zdanie nic nie wnoszące do konwersacji.

,,A może by tak dodać spawner do dropu ze stona?"
Odpowiedz
To zdanie wnosi mnie na odpowiedni poziom konwersacji.
1 użytkownik lubi posta Maximus99LBN: Mala_Pandzia
Odpowiedz
Nie chcę mi się nawet komentować twojej odpowiedzi bo wiem, że jesteś toksycznym graczem i gra nie warta świeczki. Krynio mnie czegoś nauczył i za to mu dziękuje.
Odpowiedz
Super 
(23 Lis 2019, 19:24)Lee14 napisał(a): Proponuję dodać do skrzyni Gold SkyCase możliwość wylosowania jabłka. Proponuję w ilości od 1 sztuki do 3 sztuk max.

Po graczach widać jak bardzo jest ich zapotrzebowanie na jabłka a jest ich mało na serwerze a są potrzebne do misji.

Link do ss z aukcji: https://tinypic.pl/zxec1e5q2q8j

Zgadzam się z tym, polecam ! Uśmiech
1 użytkownik lubi posta BYKUWA_EXE: Lee14
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za tym pomysłem, jabłko jest niektórym potrzebne, a dzisiaj przynajmniej 6 osób pytało się wielokrotnie o to czy ktoś ma je na sprzedaż, a drop rate faktycznie nie jest zbyt wysoki mimo to że drop wynosi 10% z dębu to tak czy siak jest to zdecydowanie za mało. Zgadzam się też z tym że 1-3 byłoby idealnym przedziałem. Podsumowując jestem za i gratuluję dobrego pomysłu Uśmiech

jeszcze chciałbym zacytować fragment mincecraftwiki "Istnieje 0.5% szansy na to, aby jabłko wypadło z liści dębu i ciemnego dębu. Z zaklęciem Fortuna zwiększa się szansa upuszczenia jabłka."
1 użytkownik lubi posta szczureczek: Lee14
Odpowiedz
Poza wyzwaniami są one praktycznie bezużyteczne - po wykonaniu "jabłecznika" prawie nikt ich potem już nie zbiera, nie kupuje. Co do samego wyzwania... niech te wyzwania będą wyzwaniami, a nie czynnościami w większości wykonywanymi przy okazji - czyli "Wydropię sobie trochę odłamków kluczy na afku i będą jabłka na zadanie". Jestem na nie.

EDIT: Żeby nie robić offtopowych wątków zedytuję na podstawie postu poniżej - aż korci mnie dodać swoje przemyślenie na temat wcinania jabłek na głodzie Śmiech... Otóż poprzez wysoki czynnik ceny do efektywności uzupełniania głodu zupełnie nie opłaca się ich zjadać, lepiej sprzedać innym, a zwłaszcza potrzebującym jabłka do wyzwania Uśmiech
1 użytkownik lubi posta NulllPointer: Lee14
Odpowiedz
(23 Lis 2019, 22:31)NulllPointer napisał(a): Poza wyzwaniami są one praktycznie bezużyteczne - po wykonaniu "jabłecznika" prawie nikt ich potem już nie zbiera, nie kupuje. Co do samego wyzwania... niech te wyzwania będą wyzwaniami, a nie czynnościami w większości wykonywanymi przy okazji - czyli "Wydropię sobie trochę odłamków kluczy na afku i będą jabłka na zadanie". Jestem na nie.

Z tym, że są bezużyteczne się nie zgodzę ponieważ jest to żywność i na głodzie można sobie takie zjeść. Z resztą zdania się zgodzę, że może to ułatwić zadanie ale przy tej ilości 1-3 zwłaszcza, że w tej skrzyni jest też wiele innych rzeczy do wylosowania, będzie raczej trudno akurat na nie trafić, więc nie wydaję mi się, żeby za mocno to ułatwiło ukończenie tej misji. Dziękuje za kulturalną i dobrą wypowiedź NullPointer. ^ ^
Odpowiedz
Rowniez jestem na nie, musze sie zgodzic z detektywem i Nullledzikiem. Te wyzwania maja byc wyzwaniami a nie tak se byc bo sa. Poza zadaniami nie maja one zadnego zastosowania, na serwerze nie ma PvP wiec robienie zlotych jablek jest useless. Niby mozna sprzedawac ale nawet wtedy, ich drop nie bedzie jakis wspanialy - useless. I do tego ulatwia to najbardziej gry osoba kopiacym AFK.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości