Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fly na minuty
Witam, przychodzę z propozycją dodania itemku do skrzynki elementium lub miracle dający możliwość latania dla osób bez rangi. Byłoby to piórko albo elytra. 

W przypadku piórka trzeba by było go mieć w ręku aby fly działał. W przypadku elytry trzeba by było ją mieć założoną.

Item by pozwalał na latanie przez 300 minut ( 5 godzin, chociaż lepiej zmniejszyć bo czas serwerowy płynie wolniej). 
Minuty by uciekały gdy przedmiot jest w ekwipunku gracza ( trzeba go będzie odkładać do skrzynki )
Odpowiedz
Pomysł sam w sobie jest dosyć ciekawy, lecz nie jestem pewien czy z tym odkładaniem do skrzynki byłoby w porządku. Na pewno znajdzie się osoba, która by zapomniała odłożyć owego przedmiotu gdzie po tym by się obraziła na cały serwer, lecz to tylko moje przemyślenia i takich osób mam nadzieję na tym serwerze jest jak najmniej!

Pozdrawiam
1 użytkownik lubi posta Err0ram: Kedziorix
Odpowiedz
Pomysł dość ciekawy, myślę że duża ilość graczy chciałaby zakupić taki item (czy to dropiąc ze skrzyni czy kupując od graczy). Może jak Err0ram już wspomniał, nie koniecznie możliwość odkładania do skrzynki ale na określony czas. Jak dla mnie pomysł spoko Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości