Ankieta: Lista osób podpisanych pod petycją. Głos - Podpis
Podpisuję się
Podpisuję się
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja - Wprowadzenie starych aukcji na serwer SkyBlock
  SkyUp.pl, dnia 28.01.2020r.
Gracze serwera Skyblock                                                                
SkyUp.pl

Wyższa Administracja 
     serwera SkyUp.pl

Petycja

My, wyżej podpisani (Ankieta) gracze Skyblock, zwracamy się ze wspólną prośbą o dodanie na serwer starych aukcji serwerowych, które bywały na poprzednich edycjach. Mowa tutaj o komendzie /auc. Chodzi nam o wprowadzenie pewnego sposobu handlu oraz dodaniu nutki rywalizacji między graczami podczas przebijania cen przedmiotów na aukcji.

Uprzejmie prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem:       
Gracze serwera Skyblock
3 użytkowników lubi posta Err0ram: fAqus, CaseVix, daking
Odpowiedz
Jestem na tak. Brakuje tych szybkich aukcji,teraz ludzie rzadko wchodzą na tę giełde i szukaja czegos. A tak na czacie pojawiala sie informacja o jakims przedmoicie. Bardzo prosimy!!
Odpowiedz
Mnie sie podobają obecne aukcje, jeszcze jakby można było ustawić czas trwania brak, 1h, 3h, 1d i by można było to podbijać to bajeczka.

Trzymajcie sie tam motzno misiaqi
Odpowiedz
Moj podpis
Odpowiedz
Równiez prosze o przywrocenie aukcji /auc
Odpowiedz
Jestem za tak bo to ułatwiało trosze rozgrywke,ale jest słabo że co chwile to tak jest i chat zaśmieca wiec proponowałabym jakąś odległość czasową między nimi.
Odpowiedz
Jestem za NIE poniewaz na chacie byłby za duzy spam.
Odpowiedz
(28 Sty 2020, 21:43)Prostyq napisał(a): Jestem za NIE poniewaz na chacie byłby za duzy spam.

Na pewno nie jesteś jedyny, któremu spam na chacie by nie odpowiadał. Dlatego Administracja o tym na pewno by pomyślała i powstałaby komenda /auc ignore - dzięki niej nie będziesz otrzymywać powiadomień nt. aukcji.

Pozdrawiam ^^
Odpowiedz
Rozumiemy, że chcielibyście, aby wróciły.

Na pewno będzie musiało wiązać się z pewnymi ograniczeniami przedmiotów, minimalych cen, czy częstotliwości występowania na chacie.

Jak myślę rozumiecie sektoryzacja nie pozwala na używanie standardowych pluginów do aukcji, co będzie wymagało od nas stworzenia własnego rozwiązania. Na uczelniach rozpoczęły się sesje, które pokryły się z pierdolcem pracodawców większym nakładem rzeczy do wykonania w naszych pracach, a za coś musimy żyć. Dodatkowo naszym głównym priorytetem jest zapewnienie stabilności sektorów, co wymaga wiele czasu spędzonego w różnych odczytach, tabelkach, wykresach w celu eliminacji błędów, a właściwie ich wykrycia - bo to właśnie wykrycie anomalii jest najmniej wdzięczne i najbardziej czasochłonne. Na pewno aukcje nie będą naszym priorytetem, ale pojawią się prędzej, czy później na serwerze.

Pomysł został zaakceptowany. Aktualnie oczekuje na realizację.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
1 użytkownik lubi posta Krynio: fAqus
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości