Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
| PORADNIK | --- Granie w minecrafta na telefonie
Star 
Witam. Przychodzę dzisiaj z poradnikiem - jak grać w minecrafta ( ALE TEŻ I INNE GRY!! ) java na telefonie z androidem i iOS. 

Potrzebować będziemy: 

wersję android 5.0 lub wyższą
2GB Ram 

Pobieramy wersję z TEGO linku w przypadku gdy nasze urządzenie nie jest zgodne Pobieramy TEN link

Trzeba będzie się zarejestrować i wybrać: czy chcemy opcje darmową czy jesteśmy w stanie zapłacić.

[Obrazek: 33e1tm7n2jlk3xx6g.jpg]

Jak widzimy w przypadku darmowej wersji sesje gry trwają 1 godzinę po tym czasie gra się zamknie. Gdy chcemy kontynuować grę należy uruchomić ją ponownie. W przypadku gdy serwery nvidia będą obciążone możemy ponownie gry nie uruchomić lub będziemy czekać w kolejce. 

Granie przez Nvidia GeForce NOW odbywa się na serwerach nvidia co umożliwia granie w super wymagające gry na sprzęcie pamiętającym płacz małego jezuska w żłobie. Gry są pobierane na serwerach nvidii więc o miejsce na dysku ani CZAS POBIERANIA martwić się nie musimy. 

Gra jednak jest streamowana dla nas - oznacza to, że w przypadku słabego neta (ja mam 0.5mb - 1mb/s i działa okej) możemy odczuwać odstęp między tym co my wykonujemy a tym co robi nasza postać. Po odpowiednich ustawieniach gra będzie pobierała około 1GB na 1 godzinę grania (plus minus - może więcej a może mniej) 

PORADNIK TYLKO DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH KONTO PREMIUM I UŻYWAJĄCYCH ORYGINALNEGO LAUNCHERA

Dziękuję za poradnik, dajcie łapkę w górę i dodajcie mnie na Badlion Launcher do znajomych.
1 użytkownik lubi posta Maximus99LBN: fAqus
Odpowiedz
My natomiast przypominamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty stracone przy śmierci na AFK, jak coś się koło Was zrespi, przyleci phantom, ghast strzeli, czy whatever. Dodatkowo przypominamy o obowiązku reagowania na wezwania administracji, co może skończyć się źle, jeśli kogoś w tym momencie nie będzie.
1 użytkownik lubi posta Krynio: fAqus
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości