Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenie To koniec + darmowa ranga
#1
Informacje o Skyblocku i darmowej randze c:

Dziś o 10:09 dostaliśmy wiadomość Otrzymałem informacje, że konfiguracja została zmodyfikowana, proszę o sprawdzenie oraz ewentualną informację zwrotną. Cały dzień monitorowaliśmy Skyblocka i wnioski są jednoznaczne. Lagi/crashe/problemy z siecią zostały wyeliminowane. Jednogłośnie możemy stwierdzić, że Skyblock, mimo wielu zawirowań znów jest serwerem stabilnym, o większej mocy, przepustowości i przede wszystkim znacznie większej ilości osób, które jesteśmy w stanie utrzymać. Może Was być nawet 300. Bez problemu po 50 osób na każdym sektorze (1.15), w skrajnych przypadkach 70 (czyli tyle, ile wcześniej maksymalnie na Skyblocku). Możemy też w dowolnym momencie podłączyć nowy sektor.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są zachwyceni sektoryzacją, ale została wprowadzona właśnie po to, by nie ograniczać ilości graczy do 80 (czy nawet mniej na 1.14). Był to kamień milowy w rozwoju skyblocka, który trzymał nas w miejscu, a nawet cofał od dłuższego czasu i nie pozwalał na reklamowanie serwera, bo gdzie byśmy tych graczy utrzymali.

Informacja, na którą wszyscy czekają od samego początku to taka ni nagroda, ni rekompensata. Takie wspólne świętowanie zwycięstwa. Osoby nie posiadające gvipa mogą odebrać rangę supervipa na cztery dni, za pomocą /odbierz svip4d natomiast gvipy odpowiednio gvip4d. Możecie to zrobić jedynie na spawnie i do końca dnia.

Ostatecznie, chcielibyśmy podziękować za waszą cierpliwość, wyrozumiałość i zaufanie, którym nas obdarzyliście czekając na serwer.

To już ostatnia wiadomość w tej sprawie. Zakończenie przygody zapierającej dech w piersiach i pełnej emocji.

Do zobaczenia na serwerze Serduszko
3 użytkowników lubi posta Krynio: NulllPointer, DrakonSilver, fAqus
Odpowiedz
#2
Techniki z OVH jednak potrafia zrobic cos uzytecznego pogchampik

Ide promowac forum ze darmowe vipy, pierwszy raz bez clickbaita Śmiech
Odpowiedz
#3
No i koniec z ilością ludzi na SV powyżej 10 online. Smutny
Ale dobrze, że problem z głowy Uśmiech
Dla jednych zwykły gracz, dla innych anioł stróż. Masz problem? Pisz śmiało  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości