Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy NPC w sklepie
Pomysł 
Dodaje pomysł o dodanie Pasterza ktory by skupowal wszystkie kolory wełny, zawsze to jakis dodatkowy sposób na zarobek, bo jesli ktos ma farmy owiec to jest to bardzo wydajny i opłacalny biznes, lecz jesli ma sie juz nadmiar to nie ma co z nią robić Uśmiech
Odpowiedz
Podepne sie pod ta propozycje, ja bardziej mam wizje zeby welna znajdywala sie u rzeznika pod jednym blockiem w GUI. Przykladowo, biala welna z opisem (Kazdy kolor welny). Skoro i tak kazdy kolor prawdopodobnie bedzie tej samej ceny bo wydaje sie to prawidlowe pod wzgledem ekonomii serwera.

Moim argumentem wprowadzenia tego jest glownie mala efektywnosc roznych spawnerow. Dla porownania:

Spawner krow - Koszt zmiany 4k
Drop: Mieso (zawsze), Skora (chyba zawsze)
Ceny w sklepie: 64 Skory = 50sc, 64 Miesa = 50sc

Spawner Owiec - Koszt zmiany 4k
Drop: Mieso (zawsze), Welna (zawsze)
Ceny w sklepie: 64 Miesa = 50sc, Welna = N/A

Na spawnerach krow zarabia sie raz wiecej niz na owcach aktualnie, mimo ze budowle pod autofarmy tych zwierzat sa praktycznie takie same.

Moje sugestie to:

a) Dodac welne do rzeznika po takiej samej cenie jak skora od krowy (50sc/64).
b) Zwiekszyc koszt zmiany spawnera krow i owiec do 6/8k ze wzgledu na duzy potencjal zarobku na tych spawnerach mimo malego kosztu inwestycji w porwnaniu do blaze gdzie nie z kazdego ma sie drop blaze rodow.
1 użytkownik lubi posta fAqus: Liquix_
Odpowiedz
wełna musi być tańsza bo owce można ogolić, a nie trzeba zabijać brutalu Śmiech
wtedy taka autogolarka byłaby op w porównaniu do krów Język
1 użytkownik lubi posta fantasmagorie: fAqus
Odpowiedz
Jestem na NIE, jeśli chodzi o dodanie skupu wełny do serwerowego sklepu chociażby dlatego, że istnieją automatyczne golarki. Wydaje mi się, że wystarczy możliwości zarobku na rzeczach, do których można zrobić automatyczne farmy, w które gracz nie musi ingerować w ogóle (poza wyciąganiem wełny i wkładaniem np. nożyc w tym przypadku).

A jeśli ktoś ma za dużo wełny - nie widzę sensu dalszego gromadzenia jej (ew. po kilka staków każdego koloru w razie wykupienia ze sklepu, który jak się domyślam - dana osoba ma). Zawsze można zająć się czymś innym, niż goleniem owiec - opcji na serwerze jest wiele (jeśli chodzi o zajęcie, ale jednocześnie zarobkowych).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości