Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwość tworzenia kilku czeków na naraz
Proponuję dodanie możliwości tworzenia kilku czeków naraz, np. 10 czeków po 500sc. 
Myślę, że to nic nie zepsuje a jest to fajna funkcja. 
Pozdrawiam 
Rogaliq_!
Odpowiedz
przyda sie
Odpowiedz
Mogę prosić o jakiś przykład zastosowania? Czy to taka propozycja po prostu, bo fajnie brzmi? XD
Odpowiedz
@Krynio strzelam ze takie zastosowanie jest przydatne do Kasyn ktore aktualnie sa "w modzie" na polskich serwerach freebuild/skyblock, jesli nie wiesz co jest 5 z nimi to na warpie rogaliqa mozesz zobaczyc jak to dziala.

Ulatwi to uzupelnianie nagrod w tych kasynach gdy bedzie mozna iles czekow na raz zamiast spamic komenda, podobna sytuacja jak z /schowajexp.
Odpowiedz
(17 Kwi 2020, 12:58)fAqus napisał(a): @Krynio strzelam ze takie zastosowanie jest przydatne do Kasyn ktore aktualnie sa "w modzie" na polskich serwerach freebuild/skyblock, jesli nie wiesz co jest 5 z nimi to na warpie rogaliqa mozesz zobaczyc jak to dziala.

Ulatwi to uzupelnianie nagrod w tych kasynach gdy bedzie mozna iles czekow na raz zamiast spamic komenda, podobna sytuacja jak z /schowajexp.

Dokładnie o to mi chodzi, a komenda po prostu by była "/czek [kasa] [ilość czeków]" i by sprawdzała ile ma się w ręce papieru i kasy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości