Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowość do działki
Moja propozycja jest taka żeby zrobić możliwość dokupienia liczby ilości osób do działki. Za prawdziwy hajs albo za monety w grze.
Odpowiedz
Właściwie to po części można zakupić "za prawdziwy hajs" kupując jedną z rang premium
Odpowiedz
Podpinam się pod odpowiedź wyżej + wydaje mi się, że 8-osobowa drużyna jest wystarczająco duża (jeśli nie aż ZA duża). Przewaga takiej drużyny nad graczami, którzy grają solo lub w 3-4 osobowych drużynach (wiadomo, że każdy mógłby sobie znaleźć tak dużą drużynę, lecz nie chodzi tu o ilość osób, a jakość, czyt. jak działają na wyspie razem). Gracz posiada 4-osobową drużynę, vip - 6-osobową a svip oraz gvip - 8-osobową i niech tak pozostanie.

Podsumowując - jestem na nie.
Odpowiedz
(24 Maj 2020, 00:25)FragmosPL napisał(a): Podpinam się pod odpowiedź wyżej + wydaje mi się, że 8-osobowa drużyna jest wystarczająco duża (jeśli nie aż ZA duża). Przewaga takiej drużyny nad graczami, którzy grają solo lub w 3-4 osobowych drużynach (wiadomo, że każdy mógłby sobie znaleźć tak dużą drużynę, lecz nie chodzi tu o ilość osób, a jakość, czyt. jak działają na wyspie razem). Gracz posiada 4-osobową drużynę, vip - 6-osobową a svip oraz gvip - 8-osobową i niech tak pozostanie.

Podsumowując - jestem na nie.

Nic dodać, nic ująć jestem podobnego zdania co Fragmos... zwiększylibyśmy w ten sposób dysproporcję między osobami, które grają solo lub w parach, a ekipami graczy. Jestem na nie.
1 użytkownik lubi posta NulllPointer: FragmosPL
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości