Ankieta: Jestes na tak?
jestem na tak
jestem na nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stackowanie
Jeśli to wasz autorski plugin:
Moją propozycją jest dodanie bloków do stackowania:
- Netherrack
- Dirt
- Stone
- Kelpy
Odpowiedz
Zdecydowanie na nie, stackowanie blockow jest dla blockow wartosciowych w punktach jak i ogolnie wartosciowych do wytworzenia przez co nabijanie punktow wyspy z ich uzytkiem wymaga poswiecenia czasu na rozwoj wyspy zeby bylo stac gracza na te blocki.

Block typu netherrack,stone lub kelp stworza taka "sztuczna" prace mozna powiedziec, wytworzenie/zdobycie tych blockow jest bardzo proste przez co liczby w jakich beda one stackowane wychodza poza jakakolwiek skale i zobaczymy jakies gigantyczne poziomy wyspy bez prawdziwego wkladu pracy w to.

Dirt ma wystarczajaca ilosc zastosowan wstawianie go do stackowania jest useless.

EDIT:
Jesli jakis block obejmuje limit punktow to tym bardziej nie rozumiem wprowadzania go do stackowania ktore nie ma zadnych limitow lub napewno limit w stacku przekracza limit punktow danego blocku.
Odpowiedz
Niby tak, ale zauwaz ze na te bloki i tak jest limit punktow.
Odpowiedz
Ehh, ja jestem dość biednym graczem i nie chodzi mi TUTAJ O LEVEL WYSPY, tylko o trzymanie w jednym miejscu dużej ilości netherracka, bo tylko na tym sie utrzymuje...
Odpowiedz
Jesli chodzi ci o samo przetrzymywanie blocku w jednym miejscu to przeciez od tego sa hoppery i skrzynki, rozumiem ze przez utrzymywanie mowisz o sprzedawaniu tego netherracka co tym bardziej wskazuje na jakis prosty system zbierania go przez hoppery podczas kopania zamiast stackowania w blocku.

EDIT:
@Friz prosilbym bys nie dodawal nowych postow tylko uzywaj opcji "edytuj" i tam wstawial swoja odpowiedz, nie ma sensu pisac postow z jednym zdaniem.

Co do odpowiedzi, jest to przerost formy nad trescia, aktualny system hopperow ulatwia zycie graczom wystarczajaco a poza tym nie rozumiem w jaki sposob ulatwi to zycie gdyz blocki ze stacka mozna wyciagac pojedynczo lub calosc, gdy tych blockow jest jakas ogromna liczba jest dosc duza szansa ze czyszczenie przedmiotow usunie spora ilosc z blockow ktore beda lezec na ziemi.
1 użytkownik lubi posta fAqus: fantasmagorie
Odpowiedz
Dobrze, zapraszam na wyspe pokaże ci moją ilość netherracka i że potrzebuje go gdzieś schować
Odpowiedz
zrób więcej skrzynek i tyle, tak jak wspomniał faqus - ten plugin nie jest po to, żeby robić sobie magazyny, tylko po to, żeby nie tracić cennego czasu na budowanie kloców 150x150 z cennych bloków bo inaczej nie ma jak dostać za nie punktów wyspy... to, że jesteś biednym graczem nie zmienia tego, że możesz sobie postawić więcej skrzynek, nie są one towarem deficytowym i kosztują mniej niż daje Ci bonus dzienny.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości