Ankieta: Jesteś na tak czy nie?
Jestem na tak!
Jestem na nie¡
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba
Super 
Witam! 
    Pomaganie graczom jest bardzo miłe. Mam propozyję, aby gracze, którzy całe swoje serduszko wkładają w pomoc innym graczom, dostali jakąś nagrode, może jakiś własny podpisik? A może np. Klucz do nowej skrzynki, w której byłby  klucz do miricle, podpis, albo jakies jeszcze itemki.
       Przez te rzeczy niektórzy gracze by pomagali graczom "Na silę" i pewnie "truliby" administracje, czy mogą taki klucz. 
Ale pewnie i tak mało osób będzie tak robiło, ale jak już by tak było, możnaby było dodać komende typu /pomaganie. Było by tam napisane, że by dostać taki klucz trzeba być aktywnym na chacie, pisac w miare madre wiadomości, trzeba posiadać taga za pomaganie, czy co tam byście wymyślili.
      Dosyć mało jest graczy, którzy wkładają całe serduszko w pomaganie innym, a jedyne co dostają to tag, nie mowie, że to źle, ale byłoby fajniej jakby było coś więcej Serduszko 

Pozdrawiam Marcin975
Odpowiedz
Uważam, że jeśli ktoś chcę pomagać graczom z dobrego serca i własnych chęci to powinien zgłosić się na helpera.
2 użytkowników lubi posta DrakonSilver: FragmosPL, fAqus
Odpowiedz
(10 Cze 2020, 21:18)DrakonSilver napisał(a): Uważam, że jeśli ktoś chcę pomagać graczom z dobrego serca i własnych chęci to powinien zgłosić się na helpera.

Odezwał sie chłop co na avatarze ma pentagram a na skinie jakiegoś anioła ŚmiechD
1 użytkownik lubi posta Friz: Maximus99LBN
Odpowiedz
Tak, jak napisał DrakonSilver:
(10 Cze 2020, 21:18)DrakonSilver napisał(a): Uważam, że jeśli ktoś chcę pomagać graczom z dobrego serca i własnych chęci to powinien zgłosić się na helpera.

Pomaganie komuś z własnego dobrego serducha (czyt. własnej woli, bo tak naprawdę nikt Wam nie każe, lecz jest to oczywiście super inicjatywą z Waszej strony) jest dobrowolne. Mam wrażenie, że gracze (lecz oczywiście wiadomo - nie wszyscy) ze świadomością tego, że za pomoc coś dostaną (czyt. na przykład Twoje propozycje) by się rzucali do pomocy tylko i wyłącznie w celu dostania czegoś w zamian, a wydaje mi się, że nie na tym bezinteresowna pomoc polega, więc - jestem na nie.
1 użytkownik lubi posta FragmosPL: fAqus
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości