Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stackowanie spawnerów
Cześć,
jakiś czas temu podejrzałem na YouTubie pomysł ze stackowaniem spawnerów, mogłoby to ułatwić budowy golemiarek, czy też expiarek z dużą ilością spawnerów. Nie trzeba by było budować wielkich budowli, wystarczyłoby małe, podstawowe. Liczba spawnerów w stacku mogłaby wynosić np 100 spawnerów/stack
4 użytkowników lubi posta Pan_Nerwica: moherBEAR, fantasmagorie, Marcin975, Kravevo
Odpowiedz
sami kiedyś chcieliśmy to z faqusiem zaproponować, ale uznaliśmy to za zbyt przegięty pomysł jak na ekonomie na skyupie Uśmiech ale cóż, jeśli proponuje to ktoś inny to nie można się nie podpiąć pod pomysł i trudno się nie zgodzić Język
2 użytkowników lubi posta fantasmagorie: Pan_Nerwica, Kravevo
Odpowiedz
Pomysł może i dobry ale na następna edycje, na tej edycji lepsze by było stakowanie tych mobów. Spowodowane jest to tym ze przy większej ilości spawnerów nie opłaca sie ich niszczyc.
A do takiej opcji przydało by się zmienić cenę spawnerów bo jak tu zmieniać typ mobów?
Odpowiedz
@Kravevo
Ale jak to nie opłaca się ich niszczyć przy większej ilości? Problem można rozwiązać tym, że niszcząc spawner zestackowany dostajemy caly stack jako jeden item. Lub w menu spawnera możemy "wypłacić" daną ilość spawnerow.

Dlaczego chcesz zmienić cenę spawnerow? Cena w niczym nie przeszkadza a jeżeli ci chodzi o cenę zmiany mobów to gdy będziemy mieli 10 zestackowanych spawnerow to zamiast 3k za zmianę moba to zapłacimy 30k.

Jednak dla mnie wraz ze stackowaniem spawnerow must have rzeczą jest stackowanie mobów do większej ilości.
2 użytkowników lubi posta Maximus99LBN: Marcin975, moherBEAR
Odpowiedz
@Maximus99LBN miałem na myśli to ze niszczenie już postawionych spawnerów na tej edycji jest marnowaniem SC, a co do zmiany ceny to przyznaje racje.
Odpowiedz
Stackowanie spawnerow to jest dość ciężki temat, z jednej strony byłoby fajnie, ułatwiłoby to budowanie struktur do spawnerow lecz w tym również leży problem, czy nie byłoby za łatwo?

Gracze którzy budowali struktury pod 100+ spawnerow wiedza ze wymaga to trochę pomysłu i sporo pracy by to efektywnie działało i każdy spawnerow zwracał swój koszt po czasie. Prawda, jest to dość męczące lecz według mnie jest to bardziej urok niż problem late-game’u u nas na serwerze, wprowadza to jakieś ograniczenia z jednej strony a z drugiej zmusza do nowych rozwiązań które zajmują trochę czasu do wymyślenia i zbudowania, prosto mówiąc „dla chcącego nic trudnego”.

Jak dla mnie stackowanie spawnerow jest fajnym rozwiązaniem ale bardzo ułatwi to grę na dłuższa metę, zero wysiłku w budowie struktury tylko bezmyślne dodawanie spawnerow do stacku i tak w kółko. Jeśli miałoby coś takiego zostać wprowadzone to koszt spawnerow jak i koszt zmiany typu spawnerwa powinien wzrosnąć o 10/20% przynajmniej bo tak czy tak niezależnie od tego jak się zbuduje strukturę to i tak będzie to działać efektywnie.
1 użytkownik lubi posta fAqus: Pan_Nerwica
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości