Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat zbiorczy Społeczniacy
Czym jest społeczniak?
Ranga społeczniaka została wprowadzona pilotażowo na serwer Survival w celu odciążenia administracji zmniejszając ilość sporów i tworzonych zgłoszeń, a także pomagając utrzymać spokój na chacie. Nie jest to ranga administracyjna, jedynie wyróżnienie. Odznacza się na chacie gwiazdą szeryfa obok nicku.

Jakie narzędzia posiada społeczniak?
By utrzymać porządek ranga ta ma dostęp do wyciszania i ostrzeżeń.

Jak zostać społeczniakiem?
W odpowiedzi na ten wątek napisz kilka zdań o sobie i dlaczego uważasz, że powinieneś otrzymać gwiazdę szeryfa. Napisz też swoje id użytkownika Discorda. Jeśli się do Ciebie odezwiemy - to znaczy, że zostałeś przyjęty. Jeśli nie - to nie.
2 użytkowników lubi posta Krynio: fAqus, peak_fair
Odpowiedz
Witam!  Jestem Adrian i  mam 17 lat. Jestem bardzo pomocną, kreatywna ,sympatyczna oraz bezproblemową osobą. Interesuje się komputerami oraz grami,  ale moją największą pasją jest gotowanie, dlatego też uczę się w technikum na kierunku  gastronomicznym. Moją wielką zaletą, która moim zdaniem jest bardzo przydatna w tej roli, jest to iż umiem z łatwością rozwiązać spory na chacie między innymi graczami oraz to że czego się chwycę zawsze staje się lepsze. Chciałbym by między graczami panował spokój i harmonia, dlatego tez pragnę otrzymać gwiazdę szeryfa i wyświadczyć pomoc administracji na sv. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! Uśmiech   Grubi#7168
Odpowiedz
Jak mnie weźmiecie, to będę aktywniejszy na sv. To tyle Śmiech
Marcin975#8024
2 użytkowników lubi posta Marcin975: KingArche, Liquix_
Odpowiedz
Ważne 
Witam jestem peak_fair ,mam na imię Albert,bardzo lubię grać na sv,jestem bardzo aktywnym graczem.Chciałbym dostać gwiazdę szeryfa z tego powodu że lubię pomagać graczom w dużych żeczach oraz w drobnych.Chciałbym utworzyć dobrą atmosferę żeby gracze byli zadowolenie oraz żeby polecali serwer. ziobro#0849. Pozdrawiam peak_fair   Zawstydzony
Odpowiedz
Witam!
Mam na imię Iza, mam 14 lat i interesuję się sztuką, rysowaniem i jazdą konną.
Chciałabym rangę społeczniaka, ponieważ potrafię uspokoić osoby łamiące regulamin i zachować spokój na chacie. Lubię pomagać nowym graczom jak i obecnym oraz sprzątać zgriefowane tereny.
Co fakt, Nie mam czystej karty, jednak uważam, że podołałabym roli społeczniaka.

DC: BlackAngel#8904

Pozdrawiam,
Aremika
Odpowiedz
Siemano!
Nazywam się Klaudia, mam 17 lat, jestem osobą przyjazną, sympatyczną, nie kłótliwą i mam cierpliwość do ludzi. W sytuacji konfliktu wolę być bezstronna i staram się je złagodzić i dowiedzieć się dokładnie o co chodzi. Interesuję się kryminalistyką i lubię czytać książki.
Myślę że nadawałabym się na szeryfa, ponieważ gram na sv często w godzinach porannych oraz późnymi wieczorami, gdy już zazwyczaj żadnego stróża nie ma na serwerze. Chciałabym aby czat nie był przesiąknięty wulgarnym słownictwem oraz na serwerze było mniej griefu. Chciałabym aby nasz świat survival był przyjaznym i spokojnym miejscem dla nowych graczy jak i tych z dłuższym stażem.
Discord: Xkatharinex04#6295
1 użytkownik lubi posta xKatharinax04: Liquix_
Odpowiedz
Siemka, jestem Bartek i chciałbym zostać społeczniakiem jestem bardzo aktywny na sv, lubie dbać o porządek.
Jestem sympatyczną osobą znam prawie wszystkich na sv oprócz nowych osob ktore dopiero przyszly.
Będę starał się jak najlepiej sprawdzać w roli społeczniaka.
Pozdrawiam Bartek_123_
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości