Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Innowacja
Pomysł 
Jak to ja zawsze muszę wpaść na najlepsze pomysły. 

Mianowicie dzisiejszy odnosi się do tego aby wprowadzić lekkie zmiany w tagach za rekordy SkyUp'a ponieważ nie wydaje mi się sprawiedliwe to że top praca i top wyspa dostaje taki sam tag moim zdaniem to trochę nie sprawiedliwe. Żeby zrobić top wyspę trzeba naprawdę się postarać i spędzić większość czasu działając. 

A np. taki górnik zostawia afk i mu się lvl pracy nabija co pod koniec edycji skutkuje taką samą nagrodą. Jestem za wprowadzeniem nowych tagów dla poszczególnych rekordów, oraz można by było się przy tym pokusić o nazwę w tagach z której to edycji (lub co edycje inne)  on jest co by ułatwiło odnalezienie na forum danego gagatka i sprawdzenie jaki lvl czy jaką ilość czegoś posiadali.

(PS. Przemyślcie sprawę emerald golemów (XD musiałem))
Odpowiedz
Ciekawy, a zarazem fajny pomysł, na pewno w jakiś sposób urozmaiciło to rozgrywkę jakby poszczególne rekordy dawały pasujący do rekordu tag. Jeżeli wprowadzenie takiego czegoś na serwer jest możliwe i nie przyniesie jakichś większych kłopotów przy wprowadzaniu to jestem jak najbardziej za.
2 użytkowników lubi posta PijanyJonusz: Mentorovsky, Marcin975
Odpowiedz
Co do tego wątku jestem w stanie być przychylny do tych tagów, jednakże samo znalezienie adekwatnych może trochę zająć. Planowałem odświeżyć tagi w niedalekiej przyszłości, tylko czekam na zielone światło od Pana Prezesa.

Co do Emerald Golema (xd) to chętnie odrzucę twoja propozycje Serduszko
1 użytkownik lubi posta Danielos90: Mentorovsky
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości