Twój kawałek Nieba

O nas


SkyUP to przyjazna użytkownikom sieć serwerów Minecraft, której głównym celem jest dostarczanie wysoce dopracowanych serwerów opartych na nowych rozwiązaniach. Zależy nam na unikalności oraz dobrym, zdrowym kontakcie z administracją. Istniejemy już od marca 2015 roku i cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe serwery, jednocześnie nie zapominając o rozwijaniu już istniejących.

Adres serwera:
skyup.pl

Regulamin

FAQ

Rejestracja
awaryjna

Co nowego?


Ostatnia edycja pirackiego sezonu na Skyblocku!

24 stycznia 2023

Konkurs piracki!

8 lipca 2022

Korsarze budowlańcy! Gotujcie się! W całej Zatoce Rozbitków ogłaszamy konkurs piracki!

Czytaj więcej
Zobacz pozostałe

Nasze serwery


Skyblock

Spokojna gra na jednej z wielu lewitujących wysp to dla wielu nie lada gratka! Wejdź i zmień mały skrawek zawieszonej w powietrzu ziemi na ogromną metropolię tętniącą życiem. Ulepszenia piecy, małżeństwa, prace, trampoliny, narkotyki, magiczne skrzynki i wiele więcej!

Survival

Przyjemna i spokojna rozgrywka na mapie z najnowszych wersji Minecrafta w akompaniamencie zbalansowanych dodatków. Zwierzęta nie będą się już patrzyć spokojnie, jak je atakujesz. Łup schowaj do jednego z plecaków, przepal w ulepszonym piecu i zobacz, co jeszcze nowego możesz zrobić!

Więcej radości z rozgrywki


Cały czas Ci czegoś brakuje? Chcesz mieć więcej? Zobacz co oferuje nasz TokenShop! Kupując tokeny pozwalasz nam utrzymywać serwery, a także ulepszać naszą małą sieć :) Dołóż swoją cegiełkę i sprawdź naszą ofertę!

Poznaj administrację


Znajdź nas na...


Facebook
Discord
E-mail [email protected]